UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ładnie wygląda na zdjęciu i to wszystko. Bo z perspektywy kierującego juz gorzej - zwlaszcza jadąc w kierunku Braniewa.

Maxi

Anuluj