UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ładnie wygląda na zdjęciu i to wszystko. Bo z perspektywy kierującego juz gorzej - zwlaszcza jadąc w kierunku Braniewa.
Maxi
Ładnie wygląda na zdjęciu i to wszystko. Bo z perspektywy kierującego juz gorzej - zwlaszcza jadąc w kierunku Braniewa.
Maxi