UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dgh - Ja Waszeci bardzo przepraszam. Nie było moim zamiarem Pana denerwować. Podrzuciłem tylko pomysł na skradzenie zainteresowania publiczności. Myślałem, że Waszeć poczułeś się w jakiś sposób skrzywdzonym brakiem zaproszenia na ten raut. Jeszcze raz przepraszam. Kosmita

Kosmita

Anuluj