UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dgh - Ja Waszeci bardzo przepraszam. Nie było moim zamiarem Pana denerwować. Podrzuciłem tylko pomysł na skradzenie zainteresowania publiczności. Myślałem, że Waszeć poczułeś się w jakiś sposób skrzywdzonym brakiem zaproszenia na ten raut. Jeszcze raz przepraszam. Kosmita
Kosmita