UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawrocki bokser czy klaun i tak to kopia Dudy na telefon Kaczyńskiego. Trzaskowski ma mój głos nie dlatego że jest lepszy tylko że Nawrocki jest dramatem i twarzą upadku kraju.


Anuluj