UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawrocki bokser czy klaun i tak to kopia Dudy na telefon Kaczyńskiego. Trzaskowski ma mój głos nie dlatego że jest lepszy tylko że Nawrocki jest dramatem i twarzą upadku kraju.
Nawrocki bokser czy klaun i tak to kopia Dudy na telefon Kaczyńskiego. Trzaskowski ma mój głos nie dlatego że jest lepszy tylko że Nawrocki jest dramatem i twarzą upadku kraju.