UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążanie a przynajmniej duża ich część, wierzą w budowę portu i cud gospodarczy jaki budowa portu zapewni. Ale jak w każda wiara dzieli wyznawców ( np. protestanci, katolicy) tak i wyznawcy budowy portu są podzieleni. Jedni wierzą, że tylko PiS by port zbudował ( czarni) a drudzy z PO ( niebiescy), że czarni chcieli oszukać a port zbudują niebiescy. Ja jestem portowym ateistą i uważam, że oszukiwali i czarni i niebiescy. Portu na miarę oczekiwań, przynoszącego zyski ani czarni ani niebiescy nie zbudują. Lecz choćby przyszło tysiąc atletów I każdy zjadłby tysiąc kotletów, I każdy nie wiem jak się wytężał, To nie zbudują, taki to ciężar. Dlaczego? Bo się nie da. Ciekawe ile milionów jeszcze wydadzą, żeby się przekonać, że się nie da zbudować portu na miarę oczekiwań w tej lokalizacji, uwarunkowaniach przestrzennych itd, .

Cz

Anuluj