UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ploterek - chcesz wywalać kase to nikt ci nie broni, pewnie nawet owsiakowi wciskasz ale za budowe parkingów już raz w podatkach zapłaciliśmy, to z jakiej paki mamy jeszcze płacić za korzystanie z nich?! Parkingi powinny być bezpłatne i tam gdzie są płatne, ja już nie jeżdżę, woda wszędzie tak samo mokra ale nie będę jak ostatni frajer p-łacił kilka razy za tą samą rzecz. Jadę tam gdzie szanują turystę i tam zostawiam kase.
Arc