@MariuszLewandowski-Fc - Gdyby po 2015 roku dalej rządziła PO nie było by tematu portu w Elblągu.abc1
@MariuszLewandowski-Fc - Gdyby po 2015 roku dalej rządziła PO nie było by tematu portu w Elblągu.