UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Max Golonko - to kultura też ma leżeć ? sport leży bo taki reprezentują poziom, muzycy reprezentują sto razy wyższy niż ci kopacze, sport w Elblągu - owszem, każdy, byle nie piłka nożna!
@Max Golonko - to kultura też ma leżeć ? sport leży bo taki reprezentują poziom, muzycy reprezentują sto razy wyższy niż ci kopacze, sport w Elblągu - owszem, każdy, byle nie piłka nożna!