UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mój drogi rozumiem że zależy ci na wykazaniu że ortografia to królowa nauk Fakt że moja ortografia i interpunkcja jest fatalna i jeśli nie umiesz przebrnąć do sedna sprawy to bardzo dobrze że taka właśnie jest bo nie lubię formalistów. Wolę treść niż formę Harcerzem w jakiś sposób nadal jestem bo to sposób patrzenia na świat i ludzi a nie opłacone składki członkowskie choć formalnie składek nie płaciłem chyba nigdy, ,, ,

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj