UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłam już nw dwóch koncertach i jestem w szoku jak utalentowane są te dzieci. Gratulacje dla Pani Julii i dzieciaczków.
Ewa P.
Byłam już nw dwóch koncertach i jestem w szoku jak utalentowane są te dzieci. Gratulacje dla Pani Julii i dzieciaczków.
Ewa P.