UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nie daję Owsiakowi, wspieram Republikę", czy "Zamiast na owsiakową klikę, daj na Republikę". ----- OWSIAK, UPUBLICZNIJ PRZYCHODY I DOCHODY oraz FAKTURY na co wydałeś pieniądze i od kogo je dostałeś!!! Zamiast uciekać przed dziennikarzami.

!!!!!!!

Anuluj