UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co wy pier....cie nie wiecie jak bylo to przymcie sie!!! Ziomustrzym sie odbijemy Cie :> szkoda mi tylko ze z toba nie jestem ...pozdrooo

zIx

Anuluj