UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co wy pier....cie nie wiecie jak bylo to przymcie sie!!! Ziomustrzym sie odbijemy Cie :> szkoda mi tylko ze z toba nie jestem ...pozdrooo
zIx
co wy pier....cie nie wiecie jak bylo to przymcie sie!!! Ziomustrzym sie odbijemy Cie :> szkoda mi tylko ze z toba nie jestem ...pozdrooo
zIx