UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam Marcina K. i nie moge w to uwierzyc ze byl taki naiwny. Szkoda mi go bo to naprawde mily i fajny chlopak. Ale to byl jego wybor i coz mozna jeszcze dodac...

#$#

Anuluj