UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znam Marcina K. i nie moge w to uwierzyc ze byl taki naiwny. Szkoda mi go bo to naprawde mily i fajny chlopak. Ale to byl jego wybor i coz mozna jeszcze dodac...
#$#
Znam Marcina K. i nie moge w to uwierzyc ze byl taki naiwny. Szkoda mi go bo to naprawde mily i fajny chlopak. Ale to byl jego wybor i coz mozna jeszcze dodac...
#$#