UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też jestem od nich z dzielnicy i szkoda mi jest chłopaków ale to jest ich wina, że wpadli.Mogli się tym nie chwalić na prawo i lewo.Śmiać mi się chce z nich strasznie.Ciekawe ile do tego osób wsypali żeby mieć mniejszy wyrok.Szkoda mi Marcina L.bo to był naprawdę fajny kolega.