UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak sobie czytam komentarze i nie widzę wpisów - jak to było z wielkim "patriotą" Donaldem Tuskiem? Chyba też nie był internowany, prawda? Taki zasłużony działacz opozycyjny, niby się o niego milicja dopytywała, ale spokojnie stan wojenny w domowych pieleszach przesiedział. Przypadek? :-) :-) :-)


Anuluj