UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem od nich z ulicy znam ich i sa oni smieszni,mowilo im sie to a oni uwazali ze zarobia na tym fortune-kretyni hehehehheehhehehe
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jestem od nich z ulicy znam ich i sa oni smieszni,mowilo im sie to a oni uwazali ze zarobia na tym fortune-kretyni hehehehheehhehehe
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx