UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem od nich z ulicy znam ich i sa oni smieszni,mowilo im sie to a oni uwazali ze zarobia na tym fortune-kretyni hehehehheehhehehe

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Anuluj