UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jajcarz - Donek jest dużo lepszym Polakiem od wszystkich Was PISowcy razem. Doskonale zrobił. Wy naiwnych do otumanienia potrzebujecie. Tyle się nauczyliście to kłamać, oszukiwać i mącić w głowach naiwnym. Polacy na szczęście się już na waszych wyrafinowanych metodach oszust, poznali.
N.p.