UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jajcarz - Donek jest dużo lepszym Polakiem od wszystkich Was PISowcy razem. Doskonale zrobił. Wy naiwnych do otumanienia potrzebujecie. Tyle się nauczyliście to kłamać, oszukiwać i mącić w głowach naiwnym. Polacy na szczęście się już na waszych wyrafinowanych metodach oszust, poznali.

N.p.

Anuluj