UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jawamwojtaniewybierałem - "Nie, myslalem o radku. s wojennym podrzegaczu ktory chcialby Polske wplatac w wojne. Temu co lubi trzymac w buzi amerykanskie cygaro z wasem. Jesli chodzi o zdrajcow Polski to pierwsz egdzie nalezy spjrzec to do PO. Tam sie oni wylegaja. Dla nich Polskosc to nienormalnosc. " Czy na RUSKICH KLAWIATURACH naprawdę nie da się pisać z POLSKIMI ZNAKAMI diakrytycznymi ?

GłębokaMyśl

Anuluj