UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ Nie.. moim zdaniem tą wypowiedzią powinien zainteresować prokurator i administrator strony. Można nie lubić premiera, ale to co napiął „ anonim” jest haniebne.
babunia
@ Nie.. moim zdaniem tą wypowiedzią powinien zainteresować prokurator i administrator strony. Można nie lubić premiera, ale to co napiął „ anonim” jest haniebne.
babunia