UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bezprawie TUska - To źle, że prawo i sprawiedliwość dosięgła w końcu, Prawo i Sprawiedliwość? To bardzo dobrze!
N.p.
@Bezprawie TUska - To źle, że prawo i sprawiedliwość dosięgła w końcu, Prawo i Sprawiedliwość? To bardzo dobrze!
N.p.