UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bezprawie TUska - To źle, że prawo i sprawiedliwość dosięgła w końcu, Prawo i Sprawiedliwość? To bardzo dobrze!

N.p.

Anuluj