UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzialam - ciezko sie oglada - troche taka rzeznia jak u Polanskiego - ale odwznie o problemach - taka skandynawska surowosc.
akacja
Widzialam - ciezko sie oglada - troche taka rzeznia jak u Polanskiego - ale odwznie o problemach - taka skandynawska surowosc.
akacja