UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze trzeba nie mały kawałek sieci wybudować żeby to wepchnąć do systemu bo chyba nie odbiorą tego mieszkańcy Fromborka i Tolkmicka. Tak że piękne nowe wielkie słupy na całej wysoczyźnie.
Jeszcze trzeba nie mały kawałek sieci wybudować żeby to wepchnąć do systemu bo chyba nie odbiorą tego mieszkańcy Fromborka i Tolkmicka. Tak że piękne nowe wielkie słupy na całej wysoczyźnie.