UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze trzeba nie mały kawałek sieci wybudować żeby to wepchnąć do systemu bo chyba nie odbiorą tego mieszkańcy Fromborka i Tolkmicka. Tak że piękne nowe wielkie słupy na całej wysoczyźnie.


Anuluj