UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To po to były te konsultacje społeczne w sprawie komunikacji miejskiej? Przecież ta komunikacja nadal nie działa. Kupiłem nawet byle jaki samochód bo nie mogłem po ludzku do pracy dojechać. A oni coś konsultowali i przyozdobili jeden wagon. Oto konkret nissana.

100klamstw/100dni

Anuluj