UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To słabo słuchasz, oczywiście, że rolnikom zależy na obniżeniu cen dla konsumentów, ale też na podwyższeniu cen skupu, to kwestia rozłożenia marży. Na przykładzie malin gdzie plantatorom płacili w skupach po 6-8 zł za 1 kg, a w sklepach były po 60-70 zł za 1 kg. Można stworzyć takie warunki, aby plantator dostał zamiast 8 zł to 15 zł, a w sklepie 1 kg był po 30 zł za kg i wtedy każdy by zarobił, a konsument skorzystał.