UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie rozwalaja te wszystkie tarcze oslonowe. Przeciez jak sa tarcze to i tak za to placimy tylko z innej kieszeni. To jest tylko posuniecie wygladzajace inflacje.

HvK

Anuluj