Oby tak dalej!!! Nasze miasto wreszcie inwestuje w piękne rzeczy. Ładnie się prezentuje.giso
Oby tak dalej!!! Nasze miasto wreszcie inwestuje w piękne rzeczy. Ładnie się prezentuje.