UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nielubiekaczek - Spokojnie. Pan Mariusz zrobił co trzeba tylko mieszkańcy zagłosowali wbrew logice i stąd ten efekt. Gdyby ludzie z prawdziwego zdarzenia startowali i mieli poparcie to w Elblągu cos by drgnęło ale to trzeba Elblążan edukować ciągle i do skutku.


Anuluj