UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nielubiekaczek - Spokojnie. Pan Mariusz zrobił co trzeba tylko mieszkańcy zagłosowali wbrew logice i stąd ten efekt. Gdyby ludzie z prawdziwego zdarzenia startowali i mieli poparcie to w Elblągu cos by drgnęło ale to trzeba Elblążan edukować ciągle i do skutku.