UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chętnych do pomocy w omłotach to i teraz znajdzie się bez trudu. Wystarczy nocny spacer przez Elbląg ;-) Zapraszam potrzebujących maso!

LePR

Anuluj