UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro na radzie bezpieczenstwa beda taksowkarze to moze warto poruszyc temat wszystko mogacych taksowek. Tj. zatrzymywanie na przejsciach lub zaraz przed nimi, na drogach oznaczonych podwojna ciagla linia. Tyczy sie to pseudo taksowek (bolt) oraz kierowców z licencja.