UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że to dobry pomysł Prezydenta, tam jest nisko. Ale nie obejdzie się bez kapitalnego remontu budynku z bramą, tu nie droga jest winna.
Andrzej57
Myślę, że to dobry pomysł Prezydenta, tam jest nisko. Ale nie obejdzie się bez kapitalnego remontu budynku z bramą, tu nie droga jest winna.
Andrzej57