UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem Alstom jest zacofany, powinni mi mieszkanie spółdzielcze wycekolować, wymalować i ziemniaki na działce wykopać, zwłaszcza darmozjady co nic nie robią tylko pasjanse se układają na wydajnych komputerach. Toż Alstom mógłby zakupić talie kart zamiast wywalać pieniądze w błoto na komputery

srell

Anuluj