UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako sponsor "mózgów" z UM, którzy zgodzili się na stację obsługi pojazdów (czyli autobusów) koło zabudowy mieszkaniowej, zgadzam się na zamianę działek. Stacja obsługi pojazdów na miejscu wewnętrznego parkingu UM, a parking dla pasibrzuchów w opisanym miejscu.


Anuluj