UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Budujmy zamki - To po prostu smutne. W Elblągu od zawsze rządzą te same rodziny, podobno regularnie dotowane przez dilerów i właścicieli domów uciech czy innych studni.... I ci sami zawsze oczerniają innych aby tylko nikt nie wskazał na nich palcem..... A pomysł z zamkiem doskonały. Trzymam kciuki aby ktoś to podchwycił. Jeśli uda się przekonać tych, którzy opłacają naszych polityków, o ile tacy są, to może się udać.