UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Budujmy zamki - Jak to jest, że jak zawsze rządzi tusk to pieniędzy nie ma i nie będzie, a jak pis to kasa jest? To może niech pis wróci do władzy i problemy na 8 lat się skończą?

Gleboka czerwona Myśł.

Anuluj