UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy istnieje jakaś mapka która określałaby miejsce gdzie stał zamek ? Może warto byłoby wrócić do pomysłu jego odbudowy.

Jamaleg

Anuluj