UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawiozłam jakiś czas temu rzeczy do tej fabryki dobra to jakaś pani powiedziała że nie przyjmują bo nie mają czasu zająć się rzeczami więc nie wiem czym tam się zajmują więcej nie zawiozłam wole wrzucić do kontenera pozdrawiam


Anuluj