UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polexit - Amerykanie to jednak są jak głosujące na PiS. Mają Senat. Mają Kongres. A głosują na Trumpa bo inflacja nie taka, bo ceny nieruchomości idą w górę. Jakby Biały Dom miał na tu wpływ.
@Polexit - Amerykanie to jednak są jak głosujące na PiS. Mają Senat. Mają Kongres. A głosują na Trumpa bo inflacja nie taka, bo ceny nieruchomości idą w górę. Jakby Biały Dom miał na tu wpływ.