UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Polexit - Amerykanie to jednak są jak głosujące na PiS. Mają Senat. Mają Kongres. A głosują na Trumpa bo inflacja nie taka, bo ceny nieruchomości idą w górę. Jakby Biały Dom miał na tu wpływ.


Anuluj