UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spoko. Obstawiamy jakie będzie opóźnienie? Ja myślę dwa miesiące. Otworzą przeprawę 1 sierpnia.

Żuk Zbuk

Anuluj