UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żadna "transformacja" się nie udało. Wszystkie zakłady rozkradziono i sprzedano za granicę. Te które zostały w naszych rękach są regularnie niszczone przez polityków. W Elblągu tak samo jak wszędzie.
Krzysiek2k