UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żadna "transformacja" się nie udało. Wszystkie zakłady rozkradziono i sprzedano za granicę. Te które zostały w naszych rękach są regularnie niszczone przez polityków. W Elblągu tak samo jak wszędzie.

Krzysiek2k

Anuluj