UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O Elblągu można napisać kilka słów. Co jest przyczyną degradacji miasta. Przyczyn jest bardzo dużo. Począwszy od krzywdzącej nasze miasto reformy administracyjnej gdzie siłą ulokowano Elbląg w warmińsko-mazurskim co robiono wbrew woli jego mieszkańców. Brak większych inwestycji które byłyby kołem zamachowym rozwoju, zamknięcie granicy z Rosją, powolne zwijanie się ciężkiego przemysłu(przykład odlewni) i wiele innych.

Tytus Elblążanin

Anuluj