UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uśmiechamy się do siebie:-) ja objechałem Europę, w 9 państwach pracowałem a mimo to wróciłem do Elbląga ! Kto narzeka i wszystko widzi czarno to będzie narzekał i w Warszawie, Gdańsku czy każdym państwie bo jest maruda, pesymista.