UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uśmiechamy się do siebie:⁠-⁠) ja objechałem Europę, w 9 państwach pracowałem a mimo to wróciłem do Elbląga ! Kto narzeka i wszystko widzi czarno to będzie narzekał i w Warszawie, Gdańsku czy każdym państwie bo jest maruda, pesymista.


Anuluj