UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Młodzi wiedzą że tu niema żadnej przyszłości i uciekają najczęściej do Gdańska. No bo niema mowy żeby do Olsztyna chyba że za KARĘ.

GD.

Anuluj