UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiecie, że obecnie w urzędach, sądach, prokuraturach elbląskich jest po 50 osób chętnych na jedno stanowisko i to tych, którzy spełniają wymagania formalne i przystępują do etapów pisemnych i ustnych? Ciekawe czasy, co? Sprawdźcie sobie w necie strony internetowe tych instytucji, również central olsztyńskich (wtedy skumacie, że np. w skarbowym na Mickiewicza obsługują Was ludzie z Olsztyna, bo ważne, kto w centrali liczy głosy i ma dużo koleżanek i kuzynek).

Elbląski Książę

Anuluj