UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech sobie katolicy robią kolejnych świętych, błogosławionych i kogo tam jeszcze im potrzeba żeby wierzyć w Boga Jedynego Wszechmogącego. Jednak niech ich katolickie pomysły dotyczą tylko i wyłącznie wyznawców tej religii, a finansowanie tego wszystkiego niech odbywa się ze specjalnego podatku katolickiego płaconego przez katolików, dzięki któremu opłacą katechetów, księży i całe bizancjum personeli naziemnych katolickich. Szczęść wam Boże moi NAJDROŻSI katolicy, ale nie za nasze pieniądze...
GłębokaMyśl