UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziś jechałam autobusem nr 19.W środku śmierdziało spalinami. Wolałabym zmarznąć niż wąchać ten smród towarzyszący ogrzewaniu. Chyba trzeba zrobić jakiś przegląd. Nie wiem, nie znam się, ale smród czułam.


Anuluj