UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiesz o czym mówisz albo celowo wprowadzasz w błąd.80 % comiesięcznej składki do ZUS płaci za każdego księdza Państwo Polskie. Czyli wszyscy podatnicy się na to składają. Ciężko harujący przedsiębiorca płaci comiesięcznie 2000 zł do ZUS. Ksiądz 20% tej kwoty- czyli 400 złotych zaledwie. A następstwa ? Przedsiębiorca opłacając minimalna stawkę będzie otrzymywał od Państwa 1500 złotych emerytury. Ksiądz około 5000.Nie licz lekarzom ich pieniędzy. Też mogłeś być lekarzem i jeździć mercem. Ktoś zabronił Ci się uczyć ? Nie musisz korzystać z pomocy lekarzy. Idź do księdza, on pomodli się za Ciebie i z pewnością wyzdrowiejesz. Nie wierzysz ? To słaby z Ciebie Katolik....
były katolik