UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@były katolik - Po pierwsze państwo nie utrzymuje księży. Chyba że uczą religii więc mają płacone tak jak nauczyciele. Zazwyczaj mniej bo nie na cały etat. Pieniądze do służby zdrowia, hmm czy po to żeby lekarz zarabiał nie 30 tys miesięcznie a 60 tys? I jeździł nie mercem a rolsem czy bentleyem? No tak też można....


Anuluj