UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swiętą to Marysia powinna zostać bo to ona zginęła niepotrzebnie jeśli ja wzięła to powinna stworzyc jej dom a nie uganiać sie po melinach za lumpami. to dziecko juz raz zostało skrzywdzone, kiedy miała szanse na dom to głupota matki doprowadziła ją do śmierci. Osoba Pani dr nie była krystaliczna a jako człowiek nie była aniołem i wiem co piszę bo byłam prac służby zdrowia i znałam ją. Jest to produkcja swiętej. robicie to sam co z tTuusem nie sprawdzacie ludzi