UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanuję pracę pani doktor. Szanuję jako człowieka i za empatię i poświęcenie pracy. Uważam, że to co ją spotkało jest całkowicie nieuzasadnione i niesprawiedliwe. Nie mniej jednak nie przesadzałbym z tym wynoszeniem na ołtarze.
leksykon