UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanuję pracę pani doktor. Szanuję jako człowieka i za empatię i poświęcenie pracy. Uważam, że to co ją spotkało jest całkowicie nieuzasadnione i niesprawiedliwe. Nie mniej jednak nie przesadzałbym z tym wynoszeniem na ołtarze.

leksykon

Anuluj