UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moze bilety za darmo na caly rok szkolny - powtarzam rok szkolny na trasie dom - szkola - zamiast ksiadzu rydzykowi itp. Wprowadzmy podatek na kosciol to sie ustali ilu mamy tak naprawde wierzacych. Pomozmy mlodziezy sie ksztalcic. To procentuje!

Akacja

Anuluj