UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo ten burak z hoteliku już dawno powinien założyć zewnętrzne kamery video, gdyż ciągle tłuką mu np. oświetlenie. Tam już też kilka autek gości hotelowych ukradziono (z pola widzenia recepcji!!). Ale dawno wiadomo, że ten gość jest gówn...zjadem i dzieją się takie rzeczy jak z tą "kosą" ostatnio...

Dżek

Anuluj