UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo ten burak z hoteliku już dawno powinien założyć zewnętrzne kamery video, gdyż ciągle tłuką mu np. oświetlenie. Tam już też kilka autek gości hotelowych ukradziono (z pola widzenia recepcji!!). Ale dawno wiadomo, że ten gość jest gówn...zjadem i dzieją się takie rzeczy jak z tą "kosą" ostatnio...
Dżek